Zwycięstwo z Zorzą Łęki Dukielskie w III kolejce krośnieńskiej klasy A seniorów. Gaudium 3:0 Zorza!

2 września 2018, godz. 13:00 -Stadion w Łężynach

KKS Gaudium Łężyny 3:0 Zorza Łęki Dukielskie

1:0 Paweł Smoleń (karny)

2:0 Paweł Smoleń

3:0 Radosław Buczyński

W III kolejce krośnieńskiej A klasy, na stadionie w Łężynach drużyna Gaudium podejmowała liderującą po dwóch kolejkach ekipę z Łęk Dukielskich.

Początek spotkania należał do gości. Zorza wykorzystywała błędy w naszej defensywie i tworzyła sobie sytuacje, których jednak nie potrafili wykorzystać. W 35 minucie po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony obrońca gości dotknął piłkę ręką w polu karnym. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na wapno, a do jedenastki podszedł niezawodny dotąd Paweł Smoleń i pokonał bramkarza gości. Do przerwy było więc 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się spokojnie, Gaudium było skupione na bronieniu jednobramkowej zaliczki, natomiast goście starali się odrobić stratę, często łamiąc przepisy.Jednak w 80 minucie po zamieszaniu w polu karnym gości piłkę do bramki pakuje ponownie Paweł Smoleń. Kolejny cios to świetny kontratak Gaudium w 90 minucie i bramka Radosława Buczyńskiego.Mecz zakończył się rezultatem 3:0, jednak tego meczu mimo trzybramkowego zwycięstwa, do łatwych zaliczać nie można.

W kolejnym spotkaniu zmierzymy się na wyjeździe z Naftą Chorkówka.

Składamy Serdeczne podziękowania Korneli Śmiech za zrobienie zdjęć z dzisiejszego spotkania.

Wyjściowa jedenastka: 1. Musiał Adrian, 4. Opałka Patryk, 18.Głowacki Krzysztof (K), 2. Śmiech Maciej, 3.Majka Michał, 7.Biernacki Rafał, 17.Jakubowski Andrzej, 13.Maciejczyk Jarosław, 11.Gogosz Konrad, 19.Rysz Piotr, 10.Smoleń Paweł

Na zmiany wchodzili: 8. Szymański Wojciech, 9. Stachaczyński Michał, 14.Kosiba Michał, 20.Buczyński Radosław

Żółtymi kartkami zostali ukarani: 3.Majka Michał, 17.Jakubowski Andrzej, 18. Głowacki Krzysztof, 4.Opałka Patryk