Wygrana w drugiej kolejce krośnieńskiej klasy B juniorów młodszych - KKS Gaudium Łężyny 7:1 Tajfun Łubno Szlacheckie

7:0 Radosław Buczyński

W drugim spotkaniu krośnieńskiej klasy B juniorów młodszych, drużyna Gaudium podejmowała na własnym obiekcie Tajfun Łubno Szlacheckie. Mecz zakończył się wysoką wygraną naszej drużyny w stosunku 7:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Tomasz Goleń 2x, Mateusz Majka 2x, Radosław Buczyński 2x oraz Dawid Matuszewski. Dla gości bramkę zdobył Euzebiusz Słota.

Od samego początku spotkania dominowaliśmy co potwierdziliśmy szybko strzelonymi bramkami i tak do połowy prowadziliśmy 5:0, po przerwie w zespole gości trener dokonał jednej zmiany w której na boisko wszedł etatowy zawodnik z drużyny seniorów lecz nic to nie zmieniło, zawodnicy z ŁUBNA nie mogli przebić się przez naszą świetnie spisującą się w tym meczu obronę. Ponadto w naszym zespole trener dokonał 5 zmian i to przyniosło efekt w postaci bramek naszego snajpera z numerem 19. Dla całej drużyny należy się wielka pochwała za walkę i pozostawienie zdrowia na boisku !

W kolejnym spotkaniu nasza drużyna zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną z Łęk Strzyżowskich.

Wyjściowa jedenastka: 1. Piotr Figlus 2. Adrian Jakubowski 3. Adrian Matuszewski 4. Piotr Skiba 5. Hubert Źrebiec 6. Maciek Miśkowicz 7. Gabriel Marek 8. Hubert Jakubowski 9. Dawid Matuszewski 10. Tomasz Goleń 11. Mateusz Majka

Na zmiany wchodzili: 12. Radosław Buczyński 13. Artur Kosiek 14. Jakub Tryniecki 15.Kacper Woźniak 16. Przemysła Jastrząb