Zapowiedź III Kolejki Krośnieńskiej Klasy B Juniorów Młodszych. LKS Łęki Strzyżowskie - KKS Gaudium Łężyny

III KOLEJKA KROŚNIEŃSKIEJ KLASY B JUNIORÓW MŁODSZYCH

W najbliższą sobotę 8 września drużyna juniorów młodszych Gaudium rozegra wyjazdowy mecz w ramach trzeciej kolejki krośnieńskiej klasy B. Rywalem podopiecznych Adriana Musiała będzie drużyną z Łęk Strzyżowskich. Będzie to pierwsze spotkanie w historii tych drużyn. Obydwie drużyny po dwóch kolejkach ligowych mają po jednym zwycięstwiem, Gaudium z Łubnem natomiast Łęki Strzyżowskie z Żeglcami. Po ostatnim okazałym zwycięstwie młodzi zawodnicy są z pewnością podbudowani i w spotkaniu z Łękami Strzyżowskimi zagrają o pełną pulę.

Liczymy że trzy punkty wrócą do Łężyn, a na to spotkanie zapraszamy serdecznie już dzisiaj.

LKS Łęki Strzyżowskie - KKK Gaudium Łężyny

08.09.2018, sobota, godz. 15:00