Zapowiedź IV Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - Nafta Chorkówka - KKS Gaudium Łężyny

W najbliższą sobotę 8 września zostanie rozegrana IV kolejka krośnieńskiej klasy A w sezonie 2018/2019. W czwartym meczu sezonu drużyna Gaudium zmierzy się na wyjeździe z Naftą Chorkówka.

Nasz sobotni rywal po trzech kolejkach zajmuje siódmą lokatę w tabeli z dorobkiem 5 punktów (zwycięstwo i dwa remisy), natomiast Gaudium to wicelider, mający na swoim koncie dwa oczka więcej. Obydwie drużyny do tej pory nie znalazły pogromcy, także sobotni mecz może dostarczyć sporo emocji.

W poprzedniej kolejce ekipa Nafty wygrała wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem z Osobnicy, natomiast Gaudium pokonało drużynę z Łęk Dukielskich.

Ostatni raz z drużyną Nafty graliśmy w 2009 roku w ramach rozgrywek A klasy. Tamto spotkanie na stadionie w Łężynach zakończyło się zwycięstwem Gaudium w stosunku 3:1.

Liczymy na dobry występ Gaudium w tym meczu i mamy nadzieję na zdobycie kolejnych trzech punktów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dzisiaj na to spotkanie.

Nafta Chorkówka - KKS Gaudium Łężyny

08.09.2018, Sobota, godz. 16:00.