Zapowiedź XI Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - OKS Sobniów Jasło - KKS Gaudium Łężyny

W najbliższą sobotę, 27 października drużyna Gaudium zmierzy się z Sobniowem Jasło w ramach XI kolejki krośnieńskiej A klasy na stadionie w Jaśle. Gospodarze to czwarta siła ligi z dorobkiem 21 punktów ( 7 zwycięstw i 3 porażki). Gaudium, po ostatnim wspaniałym zwycięstwie zajmuje 2 miejsce w tabeli z przewagą czterech punktów nad Sobniowem.

To spotkanie jest dla gospodarzy szansą na zbliżenie się do Gaudium, natomiast zwycięstwo Łężyn w tym meczu spowoduje, że Skołyszyn, Gaudium i Czeluśnica odskoczą od reszty stawki na kilka punktów.

Ostatnio z Sobniowem graliśmy w sezonie 2014/2015 na szczeblu A klasy. Spotkania te zakończyły się zwycięstwami gospodarzy. Na własnym terenie Gaudium wygrało 4:2, natomiast w Jaśle górą był Sobniów, wygrywając tamto spotkanie 2:1.

Gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli aż 13 bramek, tracąc tylko jedną, co ewidentnie pokazuje, że są na fali. Natomiast u zawodników Gaudium nastroje są na pewno bardzo dobre i po wpadce z Mrukową nie ma już śladu.

Na to spotkanie gorąco zapraszamy już dzisiaj i liczymy na udany występ podopiecznych Michała Żebrackiego.

Sobniów Jasło - KKS Gaudium Łężyny

27.10.2018, Sobota, godz. 14:30