Zapowiedź X Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - KKS Gaudium Łężyny - LKS Czeluśnica

W najbliższą niedzielę, 21 października do Łężyn, na mecz X kolejki krośnieńskiej klasy A, przyjedzie drużyna z Czeluśnicy. Goście to aktualny wicelider, natomiast Gaudium po ostatniej wpadce spadło na 3 miejsce w tabeli i spotkanie z Czeluśnicą będzie batalią pomiędzy drużynami walczącymi o awans do klasy okręgowej.

Czeluśnica jest jedną z dwóch niepokonanych jeszcze drużyn. Na swoim koncie mają 23 punkty (7 zwycięstw i 2 remisy) co daje im drugą pozycję w tabeli ze stratą dwóch oczek do lidera ze Skołyszyna oraz z przewagą jednego punktu nad trzecim Gaudium.

Ostatni raz z Czeluśnicą mierzyliśmy się w sezonie 2008/2009 czyli prawie 10 lat temu!

Spotkań tych nie wspominamy za dobrze, ponieważ w dwóch spotkaniach zdobyliśmy tylko 1 punkt. Pierwszy mecz zremisowaliśmy 1:1, drugi zaś to przegrana aż 0:3.

Podopieczni Michała Żebrackiego, po ostatniej wpadce, z pewnością wyjdą na to spotkanie zmotywowani i zmobilizowani.

Na to spotkanie serdecznie zapraszamy już dzisiaj i gorąco liczymy na udany występ naszych ulubieńców.

KKS Gaudium Łężyny - LKS Czeluśnica

21.10.2018, Niedziela, godz.13:00