Zapowiedź VI Kolejki Krośnieńskiej Klasy B Juniorów Młodszych - KKS Gaudium Łężyny - Błękitni Żeglce

VI KOLEJKA KROŚNIEŃSKIEJ KLASY B JUNIORÓW MŁODSZYCH

W najbliższą sobotę, 29 września, drużyna juniorów młodszych Gaudium podejmie na własnym boisku Błękitnych Żeglce w ramach VI kolejki krośnieńskiej B klasy juniorów młodszych.

Ekipa przyjezdnych to czerwona latarnia ligi i jedyna drużyna bez punktów. Podopiecznych trenera Musiała czeka łatwy mecz, jednak nie można zlekceważyć przeciwnika.

W poprzedniej kolejce przyjezdni ulegli na własnym boisku Przełęczy Dukla aż 1:23.

Natomiast gra naszych juniorów napawa optymizmem. Po sensacyjnej porażce z pierwszej kolejki nie ma już śladu i w kolejnych czterech meczach nasi młodzi zawodnicy nie znaleźli pogromcy.

Na to spotkanie zapraszamy już dzisiaj i liczymy, że 3 punkty pozostaną w Łężynach.

KKS Gaudium Łężyny - Błękitni Żeglce

29.09.2018, Sobota, godz.15:00