Zapowiedź VII Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - KKS Gaudium Łężyny - Tęcza Zręcin

W najbliższą niedzielę, 30 września zostanie rozegrana VII kolejka krośnieńskiej A klasy w sezonie 2018/2019. Gaudium Łężyny na własnym boisku podejmie Tęczę Zręcin, tegorocznego beniaminka.

Nasz niedzielny rywal to siódma w tabeli drużyna z dorobkiem 7 punktów (2 zwycięstwa, remis i 3 porażki). Tęcza, po fatalnym starcie, (po czterech kolejkach mieli 1 punkt) wraca na właściwe tory i w ostatnich dwóch meczach zainkasowali komplet sześciu punktów, pokonując na własnym stadionie Zamczysko Mrukowa i Spartę Osobnica.

Gaudium po ostatnim, wspaniałym zwycięstwie na Zarzeczem z pewnością powalczy o komplet punktów w tym spotkaniu.

Ostatnio z Tęczą mierzyliśmy się w sezonie 2014/2015. W wyjazdowym spotkaniu odnieśliśmy zwycięstwo w stosunku 5:4, natomiast na własnym boisku pokonaliśmy Tęczę aż 6:1.

Warto nadmienić jeszcze, że drużyna ze Zręcina jeszcze na wyjeździe w tym sezonie nie wygrała.

Gorąco liczymy, że podopieczni Żebrackiego podtrzymają wspaniałą serię bez porażki oraz przedłużą serię zwycięstw.

Na to niedzielne spotkanie zapraszamy już dzisiaj i mamy ogromną nadzieję na kolejne zwycięstwo i komplet punktów naszych ulubieńców.

KKS Gaudium Łężyny - Tęcza Zręcin

30.09.2018, Niedziela, godz. 13:00