Zapowiedź VI Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - Huragan Zarzecze - KKS Gaudium Łężyny

W najbliższą niedzielę, 23 września rozegrana zostanie VI kolejka krośnieńskiej A klasy w sezonie 2018/2019. Drużyna Gaudium zmierzy się z Huraganem Zarzecze na stadionie Rafinerii w Jaśle, gdzie Huragan rozgrywa swoje domowe mecze.

Nasz najbliższy rywal to obecnie czwarta drużyna w tabeli z dorobkiem 11 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy) i jedna z niepokonanych jeszcze drużyn.

Do tej pory z Huraganem mierzyliśmy się sześciokrotnie, za każdym razem na poziomie A klasy. Bilans tych spotkań jest zdecydowanie na korzyść Gaudium (4 zwycięstwa, 2 remisy, 0 porażek). Ostatni mecz pomiędzy oboma zespołami miał miejsce w sezonie 2014/2015 i zakończył się zwycięstwem Gaudium, w stosunku 2:0.

Podopieczni Żebrackiego są na fali, wygrali ostatnie 4 mecze, natomiast Huragan poprzednie spotkanie niespodziewanie zremisował ze Spartą Osobnica 1:1.

Niedzielne spotkanie zapowiada się pasjonująco, więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy na to spotkanie już dzisiaj i liczymy na kolejny udany mecz naszych ulubieńców.

KS Zarzecze - KKS Gaudium Łężyny

23.09, Niedziela, godz.15:30