Remis w spotkaniu V Kolejki Krośnieńskiej Klasy B Juniorów Młodszych. Victoria Dobieszyn 2:2 KKS Gaudium Łężyny

22 września 2018, godz. 15:00 - Stadion w Dobieszynie

Victoria Dobieszyn 2:2 KKS Gaudium Łężyny

2:1 Radosław Buczyński

2:2 Radosław Buczyński

W V kolejce krośnieńskiej B klasy juniorów młodszych, nasi zawodnicy udali się do Dobieszyna na mecz z tamtejszą Victorią. W 33 minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie, bramkarza Gaudium pokonał Patryk Pikul. Do przerwy mieliśmy więc wynik 1:0.

Po przerwie na boisku zameldował się nasz najlepszy strzelec Radosław Buczyński, ale to Victoria zdobyła bramkę na 2:0 w 46 minucie meczu. Autorem trafienia został Dominik Doniek. Ostatnie słowa należały jednak do podopiecznych Adriana Musiała. W 63 i 70 minucie dwa ciosy gospodarzom zadał wprowadzony na drugą połowę Radosław Buczyński. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, także przywozimy do Łężyn cenny jeden punkt. Naszym zawodnikom dziękujemy za walkę do końca.

Rywalem Gaudium w następnej kolejce będzie drużyna Błękitnych Żeglce.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW LIGI

Wyjściowa jedenastka: 1.Skiba Piotr, 2.Goleń Tomasz, 6.Źrebiec Hubert, 7.Majka Mateusz, 8.Gradowicz Patryk, 10.Jakubowski Hubert, 11.Tryniecki Jakub, 14.Matuszewski Adrian, 17.Jakubowski Adrian, 18.Kosiek Artur, 20.Marek Gabriel

Na zmiany wchodzili: 9.Buczyński Radosław, 13.Maciejczyk Paulina, 19.Szypuła Julia