Zapowiedź V Kolejki Krośnieńskiej Klasy B Juniorów Młodszych. Victoria Dobieszyn - KKS Gaudium Łężyny

V KOLEJKA KROŚNIEŃSKIEJ KLASY B JUNIORÓW MŁODSZYCH

W najbliższą sobotę, 22 września, drużyna juniorów młodszych Gaudium uda się na wyjazdowe spotkanie do Dobieszyna, na mecz z tamtejszą Victorią, w ramach V kolejki krośnieńskiej B klasy juniorów młodszych. Podopieczni trenera Musiała zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka), natomiast drużyna z Dobieszyna jest lokatę niżej z dorobkiem 6 punktów (2 zwycięstwa, 2 porażki).

Przed naszymi młodymi zawodnikami trudny mecz, jednak ostatni mecz z Szebniami napawa optymizmem.

Na to spotkanie zapraszamy już dzisiaj i liczymy, że nasi zawodnicy zdobędą w tym meczu komplet punktów.

Victoria Dobieszyn - KKS Gaudium Łężyny

22.09.2018, Sobota, godz.15:00