Zapowiedź IX Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - KKS Gaudium Łężyny - Zamczysko Mrukowa

W najbliższą niedzielę, 14 października zostanie rozegrana IX kolejka krośnieńskiej klasy A

w sezonie 2018/2019. Do Łężyn, na mecz z Gaudium przyjedzie, dobrze nam znana, drużyna z Mrukowej. Gospodarze, po ostatnim okazałym zwycięstwie, wskoczyli na fotel lidera wyprzedzając LKS Skołyszyn lepszym bilansem bramkowym. Przyjezdni natomiast spisują się w tym sezonie poniżej oczekiwać i z 7 punktami zajmują dopiero 10 miejsce w tabeli. Zamczysko odniosło tylko dwa zwycięstwa (z Łubnem i z Osobnicą) w ośmiu spotkaniach, a jeszcze warto przypomnieć, że Zamczysko w sezonie 2016/2017 grało w klasie okręgowej.

Ostatni raz z Zamczyskiem graliśmy właśnie w sezonie 2016/2017 w klasie okręgowej i spotkań tych miło nie wspominamy. U siebie zremisowaliśmy 1:1, natomiast na wyjeździe przegraliśmy 1:2.

Gorąco liczymy na kolejny świetny występ podopiecznych Żebrackiego i na zdobycie kolejnych 3 punktów.

Na to spotkanie zapraszamy już dzisiaj.

KKS Gaudium Łężyny - Zamczysko Mrukowa

14.10.2018, Niedziela, godz.13:00