Zapowiedź IV Kolejki Krośnieńskiej Klasy B Juniorów Młodszych - KKS Gaudium Łężyny - GKS Team 17 Szebnie

IV KOLEJKA KROŚNIEŃSKIEJ KLASY B JUNIORÓW MŁODSZYCH

W najbliższą sobotę, 15 września drużyna juniorów młodszych Gaudium podejmie na własnym stadionie Team 17 Szebnie w ramach IV kolejki krośnieńskiej klasy B juniorów młodszych. Drużyna gości to aktualny lider tabeli z kompletem punktów po trzech kolejkach, natomiast gospodarze mają na swoim koncie sześć oczek. Podopiecznych trenera Musiała czeka trudna przeprawa, ponieważ goście to drużyna, która po trzech kolejkach ma strzelonych 30 bramek, a tylko jedną straconą. Jednak po wpadce z pierwszej kolejki, następne dwa mecze zostały pewnie wygrane przez Gaudium i na to samo liczymy w sobotę.

Na to spotkanie zapraszamy już dzisiaj i mamy nadzieję na dobry mecz w wykonaniu naszych młodych zawodników.

KKS Gaudium Łężyny - Team 17 Szebnie

15.09.2018, Sobota, godz.15:00