Zapowiedź V Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III . KKS Gaudium Łężyny - Tajfun Łubno Szlacheckie

W najbliższą niedzielę, 16 września zostanie rozegrana V kolejka krośnieńskie klasy A w sezonie 2018/2019. Podopieczni Michała Żebrackiego zmierzą się na własnym boisku z drużyną Tajfun Łubno Szlacheckie, tegorocznym beniaminkiem klasy A.

Nasz sobotni rywal to nieznana nam dotąd drużyna, więc niedzielne spotkanie będzie pierwszym oficjalnym meczem w historii obu drużyn.

Faworytem spotkania jest niepokonana jeszcze drużyna gospodarzy, ale przyjezdni, jak na beniaminka radzą sobie bardzo przyzwoicie i z sześcioma oczkami na koncie są na 7 miejscu w tabeli.

W poprzedniej kolejce, zarówno Gaudium, jak i Tajfun odniosły zwycięstwa, odpowiednio z Chorkówką i z Osobnicą, także w niedzielę obydwie drużyny będą chciały pozostać na zwycięskiej ścieżce.

Liczymy na kolejny udany występ Gaudium i mamy nadzieję, że trzy punkty pozostaną w Łężynach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dzisiaj na to spotkanie.

KKS Gaudium Łężyny - Tajfun Łubno Szlacheckie

16.09.2018, Niedziela, godz. 13:00