Pewne zwycięstwo juniorów młodszych z Łękami Strzyżowskimi w III kolejce krośnieńskiej klasy B juniorów młodszych

8 września 2018, godz. 11:00 - Stadion w Łękach Strzyżowskich

LKS Łęki Strzyżowskie 1:6 KKS Gaudium Łężyny

0:1 Radosław Buczyński

0:2 Radosław Buczyński

0:3 Mateusz Majka

0:4 Mateusz Majka

1:5 Mateusz Majka

1:6 Adrian Jakubowski

Mecz rozpoczął się nieśmiało żadna z drużyn nie chciała mocniej zaatakować. Dopiero w 10 minucie nasz napastnik zdołał pokonać bramkarza gości, sytuacja ta powtórzyła się idealnie 10 minut później i znowu Radziu mógł cieszyć się z gola. w tej połowie mieliśmy jeszcze kilka groźnych ataków ale kończyły się one na faulami przeciwników czy też niecielnymi strzałami. Nadmienić trzeba też że stadion w Łękach Strzyżowskich bardziej przypominał pastwisko niż stadion do piłki nożnej.

Drugą połowę zaczęliśmy z jedną zmianą na Boisko Weszła Paulina Maciejczyk a boisko opuścił Radek Buczyński. Wtedy do głosu doszedł nasz napastnik Mateusz Majka i wciągu 8 minut uzbierał hat-tricka (46,47,53) W miedzy czasie Straciliśmy jedną bramkę po stałym fragmencie gry jeden z wysokich zawodników z Łęk uderzył piłkę nie do obrony. Drużyna z Łęk w drugiej połowie opadła z sił przez co mieliśmy więcej miejsca co zaprocentowało w 68 minucie pierwszą w karierze bramką dla Gaudium strzeloną przez naszego Super stopera Adriana J. Swoją szansę miał też drugi z naszych stoperów ale po świetnym rajdzie z piłka i strzale w krótki róg bramkarz popisał się świetną interwencją. Po meczu należ się ogromne brawa dla całej ekipy za walkę, 3 punkty a przede wszystkim zaangażowanie i zdrowie zostawione na boisku !

W kolejnym spotkaniu naszą drużynę czeka bardzo trudny sprawdzian, bowiem na własnym obiekcie zmierzymy się z obecnym liderem rozgrywek drużyna z Szebni.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW LIGI

Wyjściowa jedenastka: 1. Mateusz Majka, 2. Hubert Źrebiec, 3. Adrian Jakubowski, 4. Przemysław Jastrząb, 5. Gabriel Marek, 6. Julia Szypuła, 7. Hubert Jakubowski, 8. Jakub Tryniecki, 9. Tomasz Goleń, 10. Artur Kosiek, 11. Radosław Buczyński

Na zmiany wchodzili: 12. Paulina Maciejczyk