Zapowiedź VIII Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - Sparta Osobnica - KKS Gaudium Łężyny

W najbliższą niedzielę, 7 października zostanie rozegrana VIII kolejka krośnieńskiej klasy A w sezonie 2018/2019. Podopieczni Michała Żebrackiego powalczą o 3 punkty w Osobnicy, a rywalem będzie Sparta, tegoroczny beniaminek. Nasi ulubieńcy po siedmiu kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów, natomiast Sparta zajmują 11 lokatę w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Ekipa gospodarzy odniosła tylko jedno zwycięstwo z Tajfunem. Na boisku przegrali z Łubnem 2:1, jednak mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny z Osobnicy.

W czterech meczach na własnym boisku, Sparta nie odniosła jeszcze zwycięstwa i zdobyła tylko 2 punkty, natomiast Gaudium na wyjazdach jeszcze nie straciło punktów. W trzech meczach wyjazdowych nasi zawodnicy odnieśli trzy zwycięstwa.

Ostatni raz mierzyliśmy się ze Spartą w rozgrywkach A klasy w sezonie 2013/2014. Obydwa mecze zostały zakończone na korzyść Gaudium (2:1 i 1:0).

Liczymy na kolejny wspaniały występ naszych chłopaków i zdobycie kompletu punktów.

Na to spotkanie zapraszamy już dzisiaj.

Sparta Osobnica - KKS Gaudium Łężyny

07.10.2018, Niedziela, godz.11:00