Zapowiedź II Kolejki Krośnieńskiej Klasy B Juniorów Młodszych - KKS Gaudium Łężyny - Tajfun Łubno Szlacheckie

II KOLEJKA KROŚNIEŃSKIEJ KLASY B JUNIORÓW MŁODSZYCH

W najbliższą sobotę 01.09 o godzinie 15:00 podopieczni Adriana Musiała rozegrają drugą kolejkę ligową w krośnieńskiej klasie B juniorów młodszych,a  przeciwnikiem naszej drużyny będzie Tajfun Łubno Szlacheckie. Drużyna z Łubna to nieznany dla naszych zawodników przeciwnik. W pierwszej kolejce drużyna Tajfuna musiała uznać wyższość 2 drużyny Przełęczy Dukla. Nasza drużyna natomiast dość pechowo uległa w pierwszym spotkaniu drużynie Grodziska Wietrzno. Liczymy że w tym spotkaniu nasi młodzi zawodnicy pokażą pełnię swoich umiejętności i trzy punkty zostaną w Łężynach. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie.

KKS Gaudium Łężyny - Tajfun Łubno Szlacheckie

01.09.2018, Sobota, godz. 15.00