Wygrana z Orłem Faliszówką po bardzo emocjonującym pojedynku w 2 kolejce krośnieńskiej klasy A.

3:5 Dawid Tocki

W II kolejce krośnieńskiej klasy A, Gaudium mierzyło się w odległej o 11 km Faliszówce z miejscowym Orłem. Początek spotkania to przewaga drużyny z Faliszówki i dwie stuprocentowe sytuacje Michała Waliszki. W 15 min za zagranie ręką czerwoną kartką ukarany zostaje Patryk Gradowicz. W 30 minucie tracimy bramkę na 1:0 po strzale głową Michała Waliszki. Cztery minuty później gospodarze podwyższają prowadzenie. W 37 minucie sędzie dyktuje rzut karny dla naszej drużyny po zagraniu ręką. Jedenastkę pewnie wykorzystuje Paweł Smoleń. Wynik do przerwy 2:1 dla Orła.

Początek drugiej połowy mimo osłabienia w postaci braku jednego zawodnika to liczne ataki naszej drużyny, które przynoszą efekt w 51 minucie. Po dośrodkowaniu bramkę wyrównującą zdobywa Krzysztof Głowacki. W 57 minucie sędzia dyktuje kolejny rzut karny dla Gaudium, którego ponownie i pewnie wykorzystuje Paweł Smoleń. W 73 minucie Paweł kompletuje hat-tricka po doskonałym podaniu ze środka, lobem pokonuje bramkarza gospodarzy. W 80 minucie drużyna Orła w zamieszaniu podbramkowym zdobywa kontaktową bramkę. 3 minuty później mieliśmy natychmiastową odpowiedź Gaudium,a do siatki trafił wprowadzony po przerwie Dawid Tocki. W 89 minucie bramkę zdobywa drużyna Orła i mecz kończy się wynikiem 4:5 dla Gaudium. W kolejnym spotkaniu zmierzymy się na własnym stadionie z aktualnym liderem, Zorzą Łęki Dukielskie.

Wyjściowa jedenastka: 1. Musiał Adrian, 4. Opałka Patryk, 18. Głowacki Krzysztof, 2. Śmiech Maciej, 5. Gradowicz Patryk, 6. Osika Hubert, 3. Majka Michał, 7. Biernacki Rafał, 17. Jakubowski Andrzej, 9. Stachaczyński Michał, 10. Smoleń Paweł

Na zmiany wchodzili: 15. Tocki Dawid, 16. Gogosz Konrad, 20. Buczyński Radosław, 19. Rysz Piotr, 14. Kosiba Michał