Ostatnia kolejka rundy jesiennej. Zapowiedź meczu na szczycie pomiędzy LKS Skołyszyn, a Gaudium Łężyny.

W najbliższą sobotę, 10 listopada drużyna Gaudium zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu ze Skołyszynem w ramach ostatniej, XIII kolejki rundy jesiennej krośnieńskiej A klasy.

Mecz ten jest absolutnym hitem kolejki i zdecyduje o tym kto będzie liderem przez przerwę zimową. Obydwie drużyny to spadkowicze z klasy okręgowej i razem z Czeluśnicą wiodą prym w A klasie. Śmiało można już stwierdzić, że o miejsce premiowane awansem do klasy okręgowej powalczą właśnie te trzy ekipy, które zdecydowanie zdominowały A klasę.

LKS Skołyszyn to drużyna świetnie nam znana, z którą gramy bardzo często w ostatnich latach. W ostatnich trzech sezonach mierzyliśmy się z nimi sześciokrotnie. Wszystkie spotkania zostały rozegrane w klasie okręgowej. Bilans tych spotkań jest korzystny dla naszych zawodników (4 zwycięstwa i 2 porażki).

W tym spotkanie zmierzą się także najlepsi strzelcy ligi. Z jednej strony kapitan Gaudium Paweł Smoleń, który strzelił do tej pory już 19 bramek. Z drugiej strony Bogdan Rąpała , który pokonywał bramkarzy rywali 18 razy.

Na to spotkanie gorąco zapraszamy już dzisiaj i liczymy na dobry mecz naszych chłopaków.

Mamy nadzieję, że lider pozostanie w Łężynach!

LKS Skołyszyn - KKS Gaudium Łężyny

10.11.2018, Sobota, godz:13:00