Zapowiedź I Kolejki Krośnieńskiej Klasy A III - KKS Gaudium Łężyny - Orzeł Lubla

W najbliższą niedzielę zostanie zainaugurowany piłkarski sezon 2018/2019. W pierwszym meczu sezonu drużyna Gaudium zmierzy się na własnym stadionie z Orłem Lubla.

Nasz niedzielny rywal to bardzo dobrze znana nam drużyna. Mierzyliśmy się z nią wielokrotnie grając we wcześniejszych latach w A klasie. Mecze z drużyną Orła zawsze należały do trudnych spotkań. Poprzedni sezon drużyna Orła zakończyła na 6 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 44 punktów z bilansem meczowym ( 14 - 2 - 10 ). Mecze sparingowe naszej drużyny napawają optymizmem , dlatego liczymy na udaną inaugurację sezonu ligowego. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie już dziś. Pod newsem znajduje się ankieta, zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

KKS Gaudium Łężyny- Orzeł Lubla
19.08.2018, Niedziela, godz. 13.00