Remis na inauguracje rozgrywek - Gaudium 1:1 Orzeł Lubla

19 sierpnia 2018, godz. 13:00 -Stadion w Łężynach

KKS Gaudium Łężyny 1:1 Orzeł Lubla

0:1 Michał Majewski

1:1 Paweł Smoleń (karny)

Gaudium Łężyny na inaugurację rozgrywek krośnieńskiej A klasy grupy III podzieliło się punktami z Orłem Lubla. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 ( do przerwy bezbramkowy remis ). W pierwszej części spotkania obydwa zespoły stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji, jednak żaden z nich nie potrafił zdobyć bramki lub doskonale spisywali się bramkarze. W pierwszej odsłonie spotkania Gaudium powinno otrzymać rzut karny, po faulu na Michale Stachaczyńskim, jednak sędzia w tej sytuacji sędzia nie dopatrzył się faulu.

Drugą odsłonę, lepiej rozpoczęli goście i w 53 minucie spotkania po pięknej dwójkowej akcji braci Majewskich, Michał otworzył wynik spotkania wykańczając doskonałe odegranie Sławka. Po bramce dla gości Gaudium rzuciło się do ataków. W 69 min drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje zawodnik orła Arkadiusz Urbanek.Do wyrównania doprowadził w doliczonym czasie gry Paweł Smoleń, skutecznie egzekwując rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika orła. W następnym meczu zmierzymy się z Orłem Faliszówka. Najbliższy trening we wtorek o godzinie 18.

Wyjściowa jedenastka: 1. Musiał Adrian, 4. Opałka Patryk, 18. Głowacki Krzysztof, 11. Gogosz Konrad, 5. Gradowicz Patryk, 6. Osika Hubert, 3. Majka Michał, 7. Biernacki Rafał, 17. Jakubowski Andrzej, 9. Stachaczyński Michał, 10. Smoleń Paweł

Na zmiany wchodzili: 15. Tocki Dawid, 13. Maciejczyk Jarosław, 16. Buczyński Radosław, 19. Rysz Piotr, 14. Kosiba Michał